Сутки Люкс Оболонський проспект 15 01004 Киев (093)3490479 (096)1076856 (050)8283701 https://555.biz.ua Квартиры посуточно, почасово и на ночь!

У Борисполі продовжили можливість для невакцинованих дітей ходити в школу (документ)

Фахівці Бориспільського міськцентру первинної медико-санітарної допомоги спільно з комісією Бориспільської міськради та управління освіти і науки оновили рішення про невакцинованих школярів. Заборону на відвідування навчальних закладів відклали на 30 вересня.

Про це KV стало відомо з повідомлення прес-служби Бориспільської міськради.Підписуйтесь на новини “КиевVласть”

Таким чином, у батьків школярів, які не мають необхідних за графіком щеплень, є час спланувати вакцинації разом з сімейним лікарем.

Це рішення пов'язане з тим, що батьки зверталися до шкільних лікарів і в інші інстанції з повідомленнями про те, що з якихось причин не встигли зробити щеплення. Також у Борисполі були тимчасові перебої з поставками вакцин, зокрема йшлося про вакцину проти кору.

В даний час всі необхідні вакцини в медичних установах є.

Після 30 вересня діти, які не отримали профілактичних щеплень, не зможуть відвідувати навчальні заклади.

Як повідомляла KV, за 6 місяців 2019 року в Києві на кір захворіло понад 5 тисяч осіб. Близько половини хворих потребували госпіталізації з-за важкого перебігу хвороби. Цього року від кору в столиці вже померли двоє людей. Це наймасштабніший спалах кору в Києві за всі роки незалежності України.