Сутки Люкс Оболонський проспект 15 01004 Киев (093)3490479 (096)1076856 (050)8283701 https://555.biz.ua Квартиры посуточно, почасово и на ночь!

У центрі Хмельницького спалахнула пожежа в офісному центрі

У центрі Хмельницького спалахнула пожежа в офісному центрі. Вогонь виник в серверній, а дим був настільки густим, що люди не могли побачити виходу і вибратися у двір.

Спочатку працівники центру намагалися піти через вікна, потім викликали рятувальників. Людей знімали за допомогою автодрабини. За попередньою інформацією, причиною пожежі став пристрій для безперебійної роботи комп'ютерів.

"На місці події були евакуйовані три людини і врятовано чотири людини, травмованих та загиблих на місці події не виявлено", - запевнив Олексій Паньків, заступник начальника першої державно-рятувальної частини головного управління ДСНС в Хмельницькій області.

Нагадаємо, що раніше в одеському готелі "Токіо Стар" спалахнула масштабна пожежа. В результаті загинули дев'ять осіб, 10 постраждали.

Поліція почала розслідування за ч. 2 ст. 270 ("Порушення встановлених законодавством вимог пожежної безпеки) Кримінального кодексу України. Також Державне бюро розслідувань України розпочало досудове розслідування за фактом неналежного виконання своїх службових обов'язків працівниками Державної служби з надзвичайних ситуацій, розглядаються три версії.

Власник готелю Вадим Чорний заявив, що готовий понести відповідальність за загибель людей у пожежі.