Сутки Люкс Оболонський проспект 15 01004 Киев (093)3490479 (096)1076856 (050)8283701 https://555.biz.ua Квартиры посуточно, почасово и на ночь!

У Черкасах набирає популярності екзотична флай-йога

У Черкасах набирає популярність екзотична флай-йога – тренування в польоті під відкритим небом, коли люди в гамаках копіюють тварин і виконують дивовижні вправи.

Журналісти "Сегодня" приєдналися до учасників цього дійства і з'ясували, чим корисні ці вправи і в якому віці можна займатися цим видом йоги.

Серед захоплених флай-йогою – люди різного віку і комплекції. Так, Валентині-за 50, а вправи вона виконує з молодецьким захопленням. Її ровесниця вже з легкістю робить заплутану зв'язку, хоча ще півтора роки тому про таке і не мріяла.

"Спочатку, звичайно, було складно, нічого не виходило. А потім все краще, краще і краще", - зізналася черкащанка Антоніна Луцька.

"Можна починати в будь-якому віці. Це Я розумію зараз, я навіть дуже шкодую, що я раніше цим не займалася", - заявила її колега Валентина Іщенко

Багато вправ у флай-йозі копіюють звички тварин - кажана, метелики, птахи. І новачкам без допомоги тренера крила відразу ж не розправити.

Цей вид йоги – суміш повітряної акробатики та йоги. Гамаки висять в півметра від землі і з'являється відчуття польоту. Тренер Марія переконує кореспондентів, що такі вправи корисні всім.

"Флай-йогою можна займатися як чоловікам, так і жінкам. Вона допомагає розвинути гнучкість як всього тіла, так і гнучкість хребта. А хребет – це наше здоров'я, наше довголіття", - запевнила тренер Марія Гожая.

Карина і Олександр Попови ходять на тренування тільки удвох. Сміючись, вони пояснюють, що спільні польоти в гамаках зміцнюють їхній шлюб.

"Відмінно, все добре, навпаки зміцнюють. – Зміцнюють відносини. Разом ходити – насправді класно", - зізналися черкащани.

Поки що політати в гамаках під відкритим небом можна два рази на тиждень. Але кількість тренувань збільшиться, обіцяє тренер, якщо більше людей буде приходити на флай-йогу.

Нагадаємо, раніше вагітна Регіна Тодоренко, яка займається йогою, показала свої улюблені асани.

Дивіться відео, як працює акройога, популярна в Північній Америці: