Сутки Люкс Оболонський проспект 15 01004 Киев (093)3490479 (096)1076856 (050)8283701 https://555.biz.ua Квартиры посуточно, почасово и на ночь!

У Чернігові організували безкоштовні екскурсії на тролейбусі

У Чернігові організували безкоштовні екскурсії тролейбусами. Під час поїздок пасажирів, жителям і гостям міста з динаміків в салоні розповідають історії та легенди міста. Поки новинку ввели на одному маршруті.

«Люди реагують позитивно, як молодь, так і старше покоління. Багато все життя прожили в Чернігові, і, кажуть - ми і не знали таких фактів», - розповідає прес-секретар КП "Чернігівського тролейбусного управління" Микита Вікторів.

Аудіоекскурсію впровадили поки тільки на маршруті N8. Він пролягає по історичній частині Чернігова, повз пам'ятки архітектури та різних легендарних місць.

«Цікаво, дуже цікаво. Їдеш, може, чого і не знав, і дізнаєшся про нашу історію», - каже мешканка Чернігова Світлана Дарнопих.

Подобаються екскурсії не тільки пасажирам.

«Пасажири навушники виймають і слухають те, що розповідають в тролейбусі. Їм дуже цікавою. І я про кожну зупинку багато нового почула, я не місцева", - говорить кондуктор Ірина Чернецька.

Такі аудіоекскурсії-ініціатива управління культури міськради. Ні кондуктору, ні водієві звук з динаміка працювати не заважає.

"Головна складність, яка була в управління культури-зробити дуже лаконічні аудіо фрагменти. Адже між деякими зупинками проміжок всього 30-40 секунд максимум. У цей проміжок часу потрібно вмістити власне інформацію про певну пам'ятки», - пояснила прес-секретар КП «Чернігівське тролейбусне управління» Микита Вікторів.

Та як ідея добре прижилася, найближчим часом у Чернігові запровадять такі аудіо-екскурсії та на інших тролейбусних маршрутах.

Нагадаємо, що новини "Сегодня" щотижня публікують цікаві маршрути для прогулянок по столиці. Зокрема, ми писали про багато пам'яток та історії відомих вулиць.

Також ми писали про красиві місця під Києвом, куди можна поїхати на вихідних.