Сутки Люкс Оболонський проспект 15 01004 Киев (093)3490479 (096)1076856 (050)8283701 https://555.biz.ua Квартиры посуточно, почасово и на ночь!

У Дніпрі активізувалися домушники: залазять через дах (фото пограбованої квартири)

9 жовтня в Дніпрі на вул. Криворізькій, 4, сталося пограбування. Злодії залізли в квартиру через дах. Про це «НМ» розповів господар квартири. «Прийшли додому і побачили такий «сюрприз». Все в квартирі догори дном. Залізли через дах. Навіть стільчик підставили, щоб зручніше було назад повертатися», — розповів він. У те, що поліція зможе щось зробити, чоловік не

вірити. "Вкрали 4500 гривень зарплати дружини-вчителя, три золоті колечка і фотоапарат Canon. Надії, що знайдуть, немає. Не шукали в перший раз, не будуть і зараз. Працівники карного розшуку з Чечелівського відділу поліції приїхали моментально, як і слідчо-оперативна група, і спасибі їм за це. Але першу крадіжку і не намагалися розкривати, а другу і поготів. Подивимося на професіоналів, які прийшли разом з Огурченко (новий начальник поліції Дніпропетровської області – ред.), може, хоч щось змінилося», — зазначив власник пограбованої квартири. Нагадаємо, раніше ми писали, що 10 жовтня на вул.

Робітничої поліція затримала підозрюваних у пограбуванні.