Сутки Люкс Оболонський проспект 15 01004 Киев (093)3490479 (096)1076856 (050)8283701 https://555.biz.ua Квартиры посуточно, почасово и на ночь!

У Дніпрі поліцейський вдарив жінку в магазині: відео

У Дніпрі співробітник поліції охорони в одному з супермаркетів вдарив по обличчю жінку. Відповідне відео опубліковано в інтернеті.

На записі видно, як жінка по мобільному телефону повідомляє про незаконне затримання. До неї підходить поліцейський і каже: "Пішли". Жінка просить його назвати підстави затримання, після чого правоохоронець б'є її правою рукою по обличчю.

У Головному управлінні Нацполиции Дніпропетровської області кореспонденту LIGA.net відмовилися коментувати цей інцидент, заявивши, що його учасниками були працівники Державного управління охорони (ДСО) і порекомендували звернутися в прес-службу.

На питання, відкрив главк кримінальну справу за фактом інциденту, в прес-службі ГУ відповіли, що це компетенція Держбюро розслідувань.

У прес-службі Управління поліції охорони в Дніпропетровській області підтвердили факт інциденту. Там повідомили про внутрішнє службове розслідування, на час проведення якого підозрюваний працівник відсторонений від виконання обов'язків.

Також в прес-службі управління розповіли, що їх співробітників в магазин викликала його адміністрація за допомогою "тривожної кнопки". Керівництво нібито запідозрило двох жінок в "неодноразових крадіжках". Чим пояснив поліцейський свої дії, в прес-службі повідомити відмовилися.