Сутки Люкс Оболонський проспект 15 01004 Киев (093)3490479 (096)1076856 (050)8283701 https://555.biz.ua Квартиры посуточно, почасово и на ночь!

У Дніпрі ряд вузів, підприємств і багатоповерхівок взимку можуть замерзнути: без газу (адреси)

У Дніпрі ряд вузів, підприємств і багатоповерхівок взимку можуть залишитися без газу.

І це не жарти, а офіційна заява «Дніпрогазу».

Про це кореспондент «Дніпровської панорами» дізнався з повідомлення прес-служби Дніпрогазу».

Станом на 18 вересня у Дніпрі 44 теплопостачальні підприємства не включені до реєстру жодного з постачальників природного газу.

Вони повинні забезпечувати теплом взимку 1,2 тис. побутових споживачів. Згідно з чинним законодавством АТ «Дніпрогаз» не має права здійснювати розподіл газу таким споживачам. У Дніпрі та Дніпровському районі налічується 44 виробника тепла, які не включені до реєстру ні одного з постачальників природного газу. Ці підприємства не мають права здійснювати споживання природного газу з газорозподільної системи, а АТ «Дніпрогаз» — здійснювати розподіл газу для таких компаній.

Перелік виробників тепла, не включених до реєстру жодного з постачальників природного газу: Ареанда ЛТД ТОВ

Асоціація ОСББ Олімпік-2

Будинок 27Д ОК

Будинок на Мечникова ОСББ

Бульвар Кучеревського ОСББ

Ворошилова-15 ОСББ

Гагарінський 2010 ОСББ

Дарницька, 19 ОСББ

Дніпровський коледж залізничного транспорту та транспортної інфраструктури

Дніпровський національний університет залізничного транспорту

Дніпровський Національний Університет імені Олеся Гончара

Дніпровський політехнічний коледж

Дніпропетровська медична академія МОЗ України ДЗ

Дніпропетровський тепловозоремонтний завод, ЗАТ

Добробут ОСББ

ЖБК 54 Трубник

ЖБК 75 Зоря-2

ЖБК 78 Гірник-2

ЖБК 8 Весна

ЖК рубіновий ОСББ

Інженерно-технічний центр Рапід інжиніринг ТОВ

Кіровець ЖБК 85

Каскад-2 ОСББ

Каспій ДП

Коледж електрифікації Дніпровського державного аграрно-економічного університету

Коледж радіоелектроніки

Колос ОСББ

Литовське ОСББ

Магнат КМ ОСББ

Національна металургійна академія Украіни

ОСББ Дніпровські вежі

ОСББ Сергія Єфремова 21К

Південтепломережа ДП КП Дніпротеплоенерго ДОР

Петрівка 45 ОСББ

Придніпровська державна академія будівництва та архітектури

Робоча 166Д ОСББ

Самара ОСББ

Самарське ОСББ

Слобожанський 17А ОСББ

Суворова ОСББ

Теро ТОВ

Український державний хіміко-технологічний університет

Укртелеком ДФ ПАТ

Університет митної справи та фінансів «В минулому році в Кодекс ГТС були внесені зміни, згідно яким постачальник газу вправі давати доручення на відключення теплопостачальних підприємств, а газорозподільна компанія буде змушена обмежити розподіл блакитного палива, — говорить комерційний директор АТ «Дніпрогаз» Ігор Маньковський. —

У зв'язку з цим у відповідних листах до Уряду і Комітету з енергетики та житлово-комунальних послуг ми відзначали необхідність опрацювати постачальником НАК «Нафтогаз України» питання, що стосуються включення виробників теплової енергії до реєстру споживачів постачальника на весь період опалювального сезону 2019-2020 років та вжиття заходів, з урахуванням добового балансування, щодо своєчасного надання постачальником підтверджених обсягів природного газу для забезпечення потреб підприємств ТКЕ».

Фахівці АТ «Дніпрогаз» також направили окремі листи про ситуацію, що склалася в Дніпрі, в Кабінет Міністрів України, Офіс Президента, РНБО, Дніпропетровської ОДА, Дніпровський міськрада та АТ «Укртрансгаз».

Керівництво компанії закликає органи місцевого самоврядування та керівників підприємств ТКЕ до початку опалювального сезону вжити всіх можливих заходів для включення до реєстру постачальників природного газу.

Нагадаємо, що чинне зараз законодавство не забороняє відключення споживачів газу навіть протягом опалювального сезону. До того ж, у разі надходження відповідного доручення від постачальника газу спеціалісти АТ «Дніпрогаз» зобов'язані вжити заходів щодо обмеження газопостачання побутових споживачів, підприємств, установ, організацій, що здійснюють надання важливих суспільних послуг, а також виробників теплової енергії для потреб споживачів або підприємств, установ, організацій.

Минулого року Кабміном було видано розпорядження від 3 жовтня 2018 року № 717-р «Про деякі питання опалювального сезону 2018-2019 років», яким учасникам ринку було доручено забезпечувати безперебійне газопостачання виробників теплової енергії в необхідних обсягах. Цього року відповідних рішень урядом ще не прийнято.

Нагадаємо, раніше ми писали

«Синку, йди на роботу!": страшне приниження і біль пережила матір, краще такого не знати (Фото)