Сутки Люкс Оболонський проспект 15 01004 Киев (093)3490479 (096)1076856 (050)8283701 https://555.biz.ua Квартиры посуточно, почасово и на ночь!

У Дніпропетровській області продадуть пам'ятник Леніну, щоб виплатити зарплати робітникам

У Жовтих Водах Дніпропетровської області на аукціон виставили бронзовий пам'ятник Леніну, який після демонтажу в 2014 році зберігався на складі місцевого комунального підприємства.

"Він (пам'ятник Леніну, - ред.) може когось зацікавити не лише як метал, а має ще й якусь художню цінність", - сказав директор "Виробничого житлово-ремонтно-експлуатаційне об'єднання" Жовтоводської міської ради Андрій Поляков.

За його словами, торги відбудуться восьмого серпня, а заявки на участь подали з десяток потенційних покупців.

Керівник також розповів, що підприємство має мільйонні борги.  Державна виконавча служба описала майно. Щоб погасити хоча б зарплатний борг, тобто майже 400 тисяч гривень, комунальникам дозволили продати з аукціону чотириметрову шеститонну фігуру Ілліча.

Нагадаємо, раніше в Ізюмі виставили на продаж демонтований пам'ятник Леніну – стартова ціна бронзової скульптури на електронному аукціоні становить 522,5 тисячі гривень.

Також варто нагадати, що директор Українського інституту національної пам'яті Володимир В'ятрович заявив, що пам'ятники Леніну в Україні залишилися тільки в окупованих районах Донбасу і Криму.