Сутки Люкс Оболонський проспект 15 01004 Киев (093)3490479 (096)1076856 (050)8283701 https://555.biz.ua Квартиры посуточно, почасово и на ночь!

У " ДНР "відкопали труп американського" новороса»

Терористи "ДНР" дали дозвіл на перепоховання тіла американця Вільяма Рейлі, який поїхав воювати на боці російських окупантів на Донбасі.

Його могила була знайдена в Шахтарську Донецької області ще в 2018 році, повідомив в Twitter журналіст Денис Казанський, передає Обозреватель.

"Бойовики дали дозвіл батькам на ексгумацію і перепоховання тіла в США", - уточнив Казанський.

Згідно з інформацією в" документі " окупантів, Рейлі буде похований в М. Саутфілд в штаті Мічиган.

Він зник після того, як в травні 2015 року, перебуваючи в Москві, познайомився з Михайлом Полынковым, який займається вербуванням і відправкою на Донбас російських найманців.

З російської столиці Рейлі поїхав до Ростова, де у нього вкрали всі гроші. З Ростова він повинен був їхати в "ДНР", але зв'язок з ним обірвався.

Батьки Вільяма намагалися зв'язатися з Полинковим, але той дав зрозуміти, що американець нібито був заарештований російськими спецслужбами.

Знайти живим Рейлі так і не вдалося – його могилу виявили в Шахтарську. Вона була датована 2015 роком, тобто незабаром після того, як він зник в Ростові.

Рейлі стверджував, що поїхав "допомагати" терористам на Донбасі. Після його зникнення сім'я спробувала дізнатися про долю Рейлі і дипломатичним шляхом за допомогою уряду США.

Однак у Держдепі заявили, що Рейлі офіційно не виїжджав з Росії. Тим часом в "ДНР" заявили, що за таким паспортом на окупований Донбас ніхто не в'їжджав.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал.