Сутки Люкс Оболонський проспект 15 01004 Киев (093)3490479 (096)1076856 (050)8283701 https://555.biz.ua Квартиры посуточно, почасово и на ночь!

У Голландії 98-річний пенсіонер встановив парашутний рекорд

У Нідерландах 98-річний американець довів, що вік польотів не перешкода – він стрибає з парашутом протягом 77 років, починаючи з 1942 року, коли йшла Друга світова війна, і має намір здійснювати стрибки до столітнього віку.

Щоб підтримувати форму, чоловік по кілька разів на рік підкорює небо. До цього польоту в складі групи парашутистів він здійснив стрибок на 75-річчя висадки союзних військ в Нормандії, 6 червня поточного року.

"Кілька одноліток вже намагалися побити мій рекорд. І я їм утер ніс!"- похвалився ветеран-парашутист Том Райс.

Раніше в Росії чоловік вирішив розважити себе екстремальною водною розвагою, проте в якийсь момент все пішло не за планом і забава перетворилася на трагедію. Трагічний момент зняли свідки. Чоловік планував піднятися в небо на парашуті, прив'язаному до водного мотоцикла. Однак через кілька секунд сильний порив вітру змінив траєкторію руху. Екстремала відкинуло до берега, де він вдарився об землю. Травми виявилися несумісними з життям.

Також в Туреччині на курорті Фетхіє в результаті невдалого стрибка з парашутом загинула 26-річна туристка з Росії Анастасія Захарова. Вона зробила стрибок з гори Бабадаг. У польоті вона втратила контроль над парашутом і не змогла відкрити запасний. В результаті жінка впала в море в 40 метрах від берега. Її відвезли в лікарню, але врятувати її не вдалося.