Сутки Люкс Оболонський проспект 15 01004 Киев (093)3490479 (096)1076856 (050)8283701 https://555.biz.ua Квартиры посуточно, почасово и на ночь!

У Кабміні розповіли, куди можна скаржитися на неякісні товари та послуги

У Кабміні розповіли, куди можна скаржитися на неякісні товари та послуги

У Кабінеті міністрів давно обговорювали питання про скасування книги скарг. Закон прийняли, тепер бізнесу не обов'язково вести книгу скарг і пропозицій. Також були скасовані ще 150 нормативних актів зі сфери обслуговування, які були введені на початку 90-х років. Про це заявив заступник міністра економічного розвитку і торгівлі Максим Нефьодов.

За словами заступника міністра, книги скарг були не тільки неефективними, але і дорогими для бізнесу. Компаніям і підприємствам щорічно доводилося витрачати близько 125 млн гривень на запевнення і ведення «книги скарг».

Також стара система відгуків і пропозицій розкривала деякі дані про клієнта. Це суперечило принципу захисту персональної інформації. Дуже частими стали випадки використання «підставних» книг для незадоволених клієнтів.

В уряді порадили споживачам користуватися гарячими лініями (дзвонити в колл-центри), писати листи в головні офіси компаній, торгових мереж або мережі салонів, закладів. Це більш надійний, швидкий і ефективний спосіб впливу на проблеми, які виникають між споживачами і обслуговуючим персоналом.