Сутки Люкс Оболонський проспект 15 01004 Киев (093)3490479 (096)1076856 (050)8283701 https://555.biz.ua Квартиры посуточно, почасово и на ночь!

У Кенії виявили одноокого Лева. ФОТО

Негативний герой діснеївського мультфільму існує в реальності. Його знайшов у кенійському Національному парку Масаї-Мара італійський фотограф. Одноокий лев з безліччю поранень, отриманих у жорстоких сутичках з іншими самцями, як дві краплі води схожий на казкового Шраму.

Дізнайтеся, як проводить свої дні в савані гордий цар звірів, з нашого матеріалу.Одноокий лев, поранений в ту ж сторону морди, що і Шрам з діснеївського мультфільму, потрапив в об'єктив фотографа-любителя Фабріціо Бигнотти з Мілана. Італієць подорожував по Національному парку Масаї-Мара в Кенії, коли раптово натрапив на лева на ім'я Бенна.

Недорогі будинки в Іспаніїнедорогі будинки в Іспанії від агентств і забудовникувізнати большеhomesoverseas.гіпроектна Декларація на рекламованому сайтеЯндекс.Директ

55-річний фотограф назвав понівеченого Лева "милим", незважаючи на його шрами. Він каже, що звір втратив одне око в сутичці з іншими самцями.

Фабріціо акцентує увагу на тяжке життя африканських левів, яким постійно доводиться захищати свою територію і прайд. Багато з них гинуть у боротьбі за левиць і першість.

Диснеївський анімаційний фільм, який став рімейком на мультфільм 1994 року, стартував в кінотеатрах 18 липня і вже встиг зібрати 350 мільйонів фунтів (27,5 мільярда рублів) по всьому світу тільки за вихідні.

Поки глядачі переживають події казкової історії Короля Лева в кінотеатрах, в саванах кипить реальне життя царів джунглів. Вони борються за життя, люблять своїх левиць і піклуються про сім'ї. Природа сама пише сценарій цікавого фільму, який розгортається прямо на наших очах, а Бенна-Шрам — один з найяскравіших персонажів цього кенійського епізоду.

Життя африканських левів стає все гірше ще й через втручання людини в їх середовище проживання. Багато мисливців вбивають цих царствених тварин заради забави, стрімко скорочуючи їх популяцію. Мільярдер і колишній політик, Британський лорд Ешкрофт вирішив провести розслідування, яке назвав операцією "Сімба", і розкрив схему варварського полювання на левів в Південній Африці. В результаті світ дізнався шокуючі подробиці про знущання над тваринами, а поліції вдалося покарати винних.

bigpicture.ru