Сутки Люкс Оболонський проспект 15 01004 Киев (093)3490479 (096)1076856 (050)8283701 https://555.biz.ua Квартиры посуточно, почасово и на ночь!

У Києві маршрутник бризнув газовим балончиком в обличчя волонтеру

У Києві маршрутник бризнув газовим балончиком в обличчя волонтеру

У Києві водій маршрутки №463 бризнув у відомого волонтера та учасника АТО газовим балончиком і поїхав.

Про це постраждалий Тім Златкін написав на своїй сторінці в Facebook.

За словами волонтера, до цього маршрутник вимагав плату за проїзд у трьох жінок, не дивлячись на те, що у них були пільги, і вони можуть їхати безкоштовно.

Але словесна перепалка між Златкиным і водієм маршрутки почалася після того, як останній заявив, що тепер він розуміє, чому Донбас бунтує.

Тиму Златкину брызнули баллончиком в лицо

Волонтер зажадав водія зупинити маршрутку і вийти поговорити. Після цього маршрутник дістав газовий балончик і бризнув їм в обличчя Златкіну.

Після цього чоловік викликав поліцію. Крім того, йому допомогли співробітники швидкої допомоги, від госпіталізації потерпілий відмовився. Він зазначив, що знаходиться в коридорі Оболонського райвідділу поліції.

"Півгодини стояння в коридорі райвідділу ні до чого не привели. Ніхто до мене не виходить, показання та заяву приймати відмовляються, черговий включає дурня, грубить, відмовляється зізнатися хто він, назвати прізвище і номер жетона, рапорт патрулька йому не передала. Подзвонив на "102" і зафіксував скаргу, обіцяли передати черговому по Оболонському району", - заявив волонтер.

Після цього він написав, що дзвінок на номер "102" подіяв, його запросили в кабінет написати пояснення.