Сутки Люкс Оболонський проспект 15 01004 Киев (093)3490479 (096)1076856 (050)8283701 https://555.biz.ua Квартиры посуточно, почасово и на ночь!

У Києві обмежать рух на важливій транспортній артерії

У Києві в ніч на 27 липня на шляхопроводах на перетині вулиці Богатирській з Оболонським проспектом і проспектом Бандери обмежать рух. Про це повідомляє прес-служба "Київавтодору".

"Там починається капітальний ремонт чотирьох шляхопроводів. Першими ремонтуватимуть споруди в напрямку північного мосту", - йдеться в повідомленні.

З 27 липня двосторонній рух буде організовано на одній стороні (на шляхопроводах в напрямку виїзду з міста).

Під час робіт замінять асфальтове покриття, заллють нову монолітну плиту, посилять опори і балки прольотів. Перші відремонтовані споруди планують відкрити до кінця цього року, а з весни 2020 року - розпочати роботи на сусідній стороні.

Капітальний ремонт будуть проводити одночасно з оновленням просп. Бандери, щоб не обмежувати рух двічі.

Нагадаємо, що на Шулявці три місяці йде зведення нового мосту. Будівництво зіткнулося з серйозними труднощами. Під майбутньою переправою багато застарілих комунікацій, і досі не вирішено питання зі знесенням цеху заводу "Більшовик". "Сегодня" розбиралися, що ж не так на будівництві.

Рух по мосту було закрито в березні. У квітні Шулявський шляхопровід (один з найбільш завантажених в столиці) повністю розібрали, а закінчити всі роботи, включаючи будівництво нового моста, обіцяють до кінця цього року. Вартість робіт оцінюється в близько 830 мільйонів гривень, у генпідрядника запевняють, що всі роботи йдуть за графіком.