Сутки Люкс Оболонський проспект 15 01004 Киев (093)3490479 (096)1076856 (050)8283701 https://555.biz.ua Квартиры посуточно, почасово и на ночь!

У Києві встановили світлофор з озвученням, який може відправити незрячих під колеса. Відео

У Києві комунальники встановили озвучку на світлофор для переходу по вулиці Володимирській з боку переходу по Володимирському проїзду, що може бути небезпечним для незрячих людей, які через це можуть почати перехід на червоне світло в бік готелю Hyatt, а не на зелене до Софії Київської, як говорить диктор.

Про це на своїй сторінці в соцмережі Facebook повідомив депутат Київської міськради Олександр Пабат в четвер, 4 липня.

"Артефакт цього тижня - в прямому сенсі небезпечний для життя, озвучений світлофор неподалік від усевидющих очей Софії і Богдана Михайловича. Якийсь з комунальних геніїв вирішив, що озвучку світлофора для переходу по вулиці Володимирській, доречно зробити з боку переходу з Володимирського проїзду. Зрячий, можливо і не помітить, а от реципієнт послуги – людина, яка має проблеми із зором, буде дезорієнтований і може почати перехід по червоному сигналі світлофора від головного управління поліції в бік готелю Хаятт, а не по зеленому, до Софії Київської, як анонсує озвучка", - зазначив Пабат.

Скріншот: Facebook/Олександр Пабат

Зазначимо, що сам Олександр Пабат є фактично інвалідом, після того, як 2 лютого 2013 року під час святкування дня народження сина політик запускав салют, який з невідомих причин не спрацював. Коли депутат нахилився над ним, щоб дізнатися в чому не справність, одна з ракет вистрілила йому в обличчя. Пабат отримав сильні опіки, були роздроблені деякі лицьові кістки, і лікарі не зуміли врятувати йому одне око. Через п'ять днів депутата перевезли в одну з клінік Німеччини, де він проходив курс лікування.

Раніше повідомлялося, що нардепи направили частину судового збору на пандуси і написи для незрячих в судах .

Також ми писали, що українських роботодавців зобов'язали обладнати місця для людей з інвалідністю .