Сутки Люкс Оболонський проспект 15 01004 Киев (093)3490479 (096)1076856 (050)8283701 https://555.biz.ua Квартиры посуточно, почасово и на ночь!

У Кремлі прокоментували пропозицію Лукашенка ввести миротворців на Донбас

Ідею президента Білорусі Олександра Лукашенка ввести миротворців на Донбас повинні оцінювати учасники конфлікту на південному сході України. Про це заявив прес-секретар президента Росії Дмитро Пєсков, передають російські ЗМІ.

«Учасниками конфлікту в даному випадку є, з одного боку, Київ, з іншого — самопроголошені республіки Донбасу. Поки ми не знаємо їх відносини", - уточнив представник Кремля. Крім того, за словами Пєскова, в тексті мінських домовленостей такого пункту немає.

Раніше Лукашенко підтвердив готовність Мінська взяти участь у врегулюванні ситуації на Донбасі, зокрема, запропонувавши за згодою обох сторін направити в регіон білоруський миротворчий контингент.

«Я знаю про „формулу Штайнмайера“. Покличте всіх, хто зацікавлений у світі, покличте білорусів. Ми-три слов'янські народи-повинні вирішити цей конфлікт", - зазначив білоруський лідер.