Сутки Люкс Оболонський проспект 15 01004 Киев (093)3490479 (096)1076856 (050)8283701 https://555.biz.ua Квартиры посуточно, почасово и на ночь!

У Кривому Розі відкрився фестиваль професій Krivbass City Skills

У парку Героїв проходить фестиваль професій Krivbass City Skills. Маленькі жителі Кривого Рогу вже знайомляться з майбутньою роботою, передає krivbass.city.

Як вже говорилося раніше, на фестивалі представлені більше 40 професій. Свої локації представили міські ЗМІ (телебачення та газета), представники вищих навчальних закладів, пожежники, медики, гірники, представники сфери краси, водії, зварювальники, будівельники, художники, музиканти, туристи і багато інших.

Головна особливість фестивалю в тому, що діти зможуть спробувати на собі частинку професії: спробувати зробити що-то з тіста, пограти на ударній установці, попрацювати молотком, прочитати текст з суфлера, подивитися як відбувається зварювання або просто приміряти форму рятувальника, будівельника або лікаря.

Також на фестивалі працюють аніматори, проводяться конкурси, є фотозони і фуд-корти.

Фестиваль проходить за підтримки компанії Метінвест і координації громадської організації "Криворізький фонд майбутнього". Автори проекту-КУ" іноваційний методичний центр "та БО БФ"молоді Терни".

Фестиваль закінчиться о 17.00.