Сутки Люкс Оболонський проспект 15 01004 Киев (093)3490479 (096)1076856 (050)8283701 https://555.biz.ua Квартиры посуточно, почасово и на ночь!

У лікарні Мечникова в Дніпрі рятують тяжкопораненого бійця родом з Черкас

У лікарні Мечникова лікарі третю добу борються за життя пораненого бійця. Про це на своїй сторінці в Facebook написав головлікар лікарні Сергій Риженко, повідомляє Відкритий.

«Його життя йде по самому краю», — так написав Риженко про ще одного пораненого солдата, який поступив в лікарню з важкими травмами.

23 червня 35-річний Олександр родом з Черкас отримав мінно-вибухове поранення біля Мар'їнки. Після поранення його доставили в реанімацію політравми — в Дніпропетровську обласну клінічну лікарню імені Мечникова.

Стан військового важкий: згоріле обличчя, вибите око, контузія, перебиті кисті руки і численні осколкові поранення. Зараз підключений до апарату штучної вентиляції легенів і отримує препарати, що підтримують життєві функції.

25 червня вранці головлікар відзначив позитивну динаміку. Бійцеві належить ще кілька операцій за участю травматологів, нейрохірургів, лора і щелепно-лицьового хірурга. Сергій Риженко зазначає, що надії на одужання є. З початку бойових дій у Дніпропетровській обласній лікарні імені Мечникова врятували не один десяток життів військових. За цей час вироблені унікальні методики відновлення здоров'я. Деяким пораненим бійцям належить довге лікування і реабілітація, в реанімації проходять навіть весілля. Останнє надходження важких поранених в Мечникова було 7 червня.