Сутки Люкс Оболонський проспект 15 01004 Киев (093)3490479 (096)1076856 (050)8283701 https://555.biz.ua Квартиры посуточно, почасово и на ночь!

У Мережі показали, як зараз виглядають пляжі Криму (фото)

«Оксамитовий сезон» в анексованому Росією Криму в самому розпалі, проте не все так добре як могло б бути

У мережу потрапили показові фото з порожніми пляжами кримських курортів.

Відповідні знімки з Судака виклав в Twitter блогер RoksolanaToday

Український військовий раптово помер у Польщі: подробиці трагедії

Суспільство

Вже понад чотири роки, як окупанти зхопили український Крим та почали все змінювати на свій лад, однак росіяни не думають зупинятися і вже підготували наступний удар. Оупаційна влада Криму навіть не думає його повертати Україні, вони вже привчили місцевих жити по їхнім правилам, вели у обіг російські рублі, збудували міст та призначили своїх людей на керівні посади. Однак цього виявилося замало і наступ з боку росіян продовжується.

Так званий віце-прем’єр уряду окупованого Криму, постійний представник республіки при президентові РФ Георгій Мурадов підтримав ініціативу про перейменування півострова в Республіку Крим – Тавриду. Мурадом зауважив, що жителі півострова мають право вибору і вони, в першу чергу, будуть приймати рішення – перейменовувати Крим чи ні.

«Мені видається дуже значимою ініціатива греків Криму використовувати в назві нашої республіки поряд з наявною історичний додаток, що звучало б як Республіка Крим – Таврида, яке застосовувалося в відношенні Тавриди протягом багатьох-багатьох століть», – додав Мурадов.

Раніше з самої ініціативою виступив глава національно-культурної автономії греків Криму “Таврида” Іван Шонус. Він вважає, що це зміцнить “російський статус півострова” і таким чином закріпить права росіян на окупований Крим.

В Україні це питання швидко підхопили і почали активно обговорювати між собою, однак українська влада, зокрема президент Володимир Зеленський не давав ще ніяких коментарів з цього приводу.

Нагадуємо, в Криму виявили лігво одноокого монстра: фото, від яких стає не по собі.

Як повідомляла Politeka, Росія і Білорусь об’єднуються: прийнятий доленосний документ, вже офіційно.

Також Politeka писала про те, що Лукашенко віддасть Білорусь Путіну, названа дата об’єднання

«Бархатний сезон» в анексованому Росією Криму в самому розпалі, проте не все так добре, як могло б бути

У мережу потрапили показові фото з порожніми пляжами кримських курортів.

Відповідні знімки з Судака виклав у Twitter блогер RoksolanaToday

Український військовий раптово помер у Польщі: подробиці трагедії

Суспільство

Вже більше чотирьох років, як окупанти захопили український Крим і почали змінювати на свій лад, проте росіяни не думають зупинятися і вже підготували наступний удар. Окупаційна влада Криму навіть не думає його повертати Україні, вони вже привчили місцевих жити за їхніми правилами, вели в обіг російські рублі, побудували міст і призначили своїх людей на керівні посади. Однак цього виявилося замало, і наступ з боку росіян триває.

Так званий віце-прем'єр уряду окупованого Криму, постійний представник республіки при президентові РФ Георгій Мурадов підтримав ініціативу про перейменування півострова в Республіку Крим — Тавриду. Мурадом зауважив, що жителі півострова мають право вибору і вони, в першу чергу, прийматимуть рішення — перейменовувати Крим чи ні.

«Мені здається дуже значущою ініціатива греків Криму використовувати в назві нашої республіки поряд з наявною історичний додаток, звучало б як Республіка Крим — Таврида, яке застосовувалося щодо Тавриди протягом багатьох століть», — додав Мурадов.

Раніше з самою ініціативою виступив глава національно-культурної автономії греків Криму» Таврида " Іван Шонус. Він вважає, що це зміцнить «російський статус півострова» і таким чином закріпить права росіян на окупований Крим.

В Україні це питання швидко підхопили і почали активно обговорювати між собою, однак українська влада, зокрема президент Володимир Зеленський не давав ще ніяких коментарів з цього приводу.

Нагадувати, у Криму виявили лігво одноокого монстра фото, від яких стає не по собі.

Як повідомляла Politeka, Росія і Білорусь об'єднуються: прийнятий доленосний документ, вже офіційно.

Також Politeka писала про те, що Лукашенко віддасть Білорусь Путіну, названа дата об'єднання.