Сутки Люкс Оболонський проспект 15 01004 Киев (093)3490479 (096)1076856 (050)8283701 https://555.biz.ua Квартиры посуточно, почасово и на ночь!

У мережі висміяли абсурдну "новинку" Путіна на зустрічі з Ердоганом

Користувачі соціальних мереж знову висміяли главу Російської Федерації Володимира Путіна за його вчинок. Справа в тому, що президент Росії, похвалився перед президентом Туреччини. Він розповів Раджепу Тайпу Ердогану про достоїнства російського літака.

Було опубліковано фото, де презентували винищувач СУ-57. Даний знімок підписали «Перший президент іншої країни, якому вдалося заглянути на борт новітнього винищувача». Але, однак, користувачі інтернету почали насміхатися над такою поведінкою російської влади.

Багато написали, що у Володимира Путіна немає жодного приводу для гордості, і тут нема чого показувати надприродного.

Справа в тому, що коментатори вважають, що даний апарат застарів ще кілька десятиліть тому, і що є безліч нововведень, які можна було показати турецькому лідеру. «Почали розробляти ще тридцять років тому», «Старий літак, який потрібно було в принципі ніколи не випускати», «Які ж позорники», «Зганьбили нас перед світом ще більше, молодці» - коментують дану новину жителі Російської Федерації.

Нагадаємо, що раніше, користувачі мережі почали насміхатися над спробами Путіна повернутися на саміт Великої сімки. Він це намагається зробити вже більше п'яти років, але, через санкції, які ввів Європейський Союз через незаконну анексію Кримського півострова, Російську Федерацію вигнали з саміту.

Користувач одній із соціальних мереж виклав фотографію, де стоїть Володимир Путін, і біля нього напис Велика одиниця. Тим самим, обсмеяв Володимира Путіна, що він введе свій саміт, в якому він один буде на ньому присутнім.

Нагадаємо, що Порошенко приповз і раптово покаявся перед українцями, таке сталося вперше за тривалий час.

Раніше портал "акценти" повідомляв, що азовські пляжі атакували 10-кілограмові морські чудовиська: люди розбігалися в паніці, відео.

Також портал «Акценти» писав, що "За 3 місяці нічого не змінилося": Романенко відкрив очі прихильникам Порошенко і Зеленського.

Приєднуйтесь до нас в Twitter.

Приєднуйтесь до нас в Instagram.