Сутки Люкс Оболонський проспект 15 01004 Киев (093)3490479 (096)1076856 (050)8283701 https://555.biz.ua Квартиры посуточно, почасово и на ночь!

У мерії Дніпра розповіли про нові послуги ЦНАП

Новини Дніпра (Дніпропетровська) та Дніпропетровської області

11 жовтня 2019 року

У мерії Дніпра розповіли про нові послуги ЦНАП

В ЦНАП «Правобережний» і «Лівобережний» доступні дві нові адміністративні послуги, а саме: державна реєстрація народження та видача сертифіката племінних (генетичних) ресурсів. Про це під час прямої телефонної лінії 9 жовтня повідомила начальник відділу ЦНАП «Правобережний» Ліна Цумер.

За її словами, ЦНАП в Дніпрі стали ще більш доступними для маломобільних відвідувачів. Так, за підтримки міжнародної благодійної організації «Фонд Східна Європа» влітку у відділах облаштували інформаційні кіоски, пристосовані для людей з обмеженими фізичними можливостями. За допомогою таких пристроїв можна дізнатися перелік документів, необхідних для отримання тієї чи іншої державної послуги. Крім цього, з квітня нинішнього року працює виїзний мобільний офіс.

«До такого виїзного обслуговування залучені адміністратори ЦНАП, державні реєстратори відділу реєстрації та інші фахівці, а також спеціальне обладнання - мобільний автоматизоване робоче місце «Мобільний офіс». Тобто замовити і отримати послугу люди, які обмежені в пересуванні, можуть вдома. На сьогодні таким способом вже надано 87 послуг», - сказала начальниця відділу ЦНАП «Правобережний».

Під час прямої телефонної лінії Ліна Цумер також нагадала: "У відділі ЦНАП «Лівобережний» протягом п'яти хвилин можна одержати повторну довідку про склад сім'ї або зареєстрованих у житловому приміщенні / будинку осіб, а також таку послугу, як видача паспорта громадянина України для виїзду за кордон. Загалом найбільш затребуваними залишаються послуги у сфері земельних питань, будівництва, державної реєстрації прав на нерухоме майно і т. д.».

Подати документи і замовити адміністративні послуги можна і через сайт центру cnap.dniprorada.gov.ua.