Сутки Люкс Оболонський проспект 15 01004 Киев (093)3490479 (096)1076856 (050)8283701 https://555.biz.ua Квартиры посуточно, почасово и на ночь!

У МГПУ привітали педагогів, які виховують педагогів

Сьогодні в МГПУ ім. Б. Хмельницького відбувся святковий захід, присвячений Дню вчителя.

Для педвузу це свято подвійно, адже тут педагоги ростять майбутніх наступників - вчителів нового покоління.

Першим колег зі святом привітав ректор МГПУ Анатолій Солоненко. Багато говорив про те, що реалізація нинішніх реформ вимагає від педагогічного колективу багато сил і енергії, але в їх університеті, зауважує, що справляються.

Привітання Анатолія Миколайовича було інтерактивним, він раз у раз звертався з різними питаннями до ветеранам, нинішнім співробітникам, випускникам.

А ось від традиційних вітальних грамот від університету керівництво цього року вирішило відмовитися. Спільно з деканами факультетів було обрано 50 кращих педагогів, які до свята отримають премію в розмірі 1 тис. грн.

Також привітали ректор недавнього ювіляра, керівника джаз-квартету «Саунд-версія» Олександра Стотыку, вчорашнього іменинника – декана факультету інформатики, математики та економіки Павла Бєльчева. Свою частку привітань із захистом докторської дисертації отримав доцент кафедри історії педвуза Віктор Гудзь.

Відповідаючи на питання ректора, своєю думкою про роботу університету поділилася колись його студентка, а тепер заступник міського голови Світлана Бойко.

Почесні грамоти виконавчого комітету Світлана Олександрівна вручила старшому викладачеві кафедри теорії і методики фізичного виховання і спортивних дисциплін Євгену Карабанова і педагогу кафедри анатомії і фізіології людини і тварини Дарині Горбань. Такою ж грамотою був нагороджений весь педагогічний колектив МДПУ в особі ректора А. Солоненко.

Привітала педагогів зі святом і голова профспілки університету Тетяна Дюжикова. Вона повідомила, що 43 члени профспілки будуть нагороджені грошовими преміями. А також вручила грамоти центрального і обласного профспілкових комітетів та університетської організації двом десяткам педагогів.

Святковий настрій гостям заходу дарували талановиті студенти педвуза.