Сутки Люкс Оболонський проспект 15 01004 Киев (093)3490479 (096)1076856 (050)8283701 https://555.biz.ua Квартиры посуточно, почасово и на ночь!

У Миколаєві поліція і Нацгвардія провели посилене відпрацювання

Для забезпечення порядку на вулицях миколаївські правоохоронці провели посилене відпрацювання.

Так, поліцейські служби дільничних офіцерів поліції, поліцейські ювенальної превенції, співробітники роти поліції особливого призначення, патрульні спецназівці Тактико-оперативного реагування (ТОР) і бійці Національної гвардії провели профілактичне відпрацювання Інгульського району Миколаєва.

Під час рейду правоохоронці перевірили розважальні заклади, поліцейські ювенальна превенції звертали увагу на виявлення фактів продажу алкоголю неповнолітнім, розпивання підлітками спиртних напоїв, появи у нетверезому стані в громадських місцях.

Поліцейські проводили профілактичні бесіди з власниками, директорами, адміністраторами та продавцями закладів, нагадуючи про відповідальність за порушення вимог законодавства у сфері продажу алкогольних напоїв та тютюнових виробів дітям, а також встановленого законом порядку перебування підлітків у розважальних закладах або закладах громадського харчування.

Також правоохоронці перевірили вокзали та місця можливого скупчення підоблікових осіб та осіб, які ведуть асоціальний спосіб життя.

Дільничні поліцейські в свою чергу перевірили раніше судимих та осіб, які перебувають під адміністративним наглядом.

За результатами відпрацювання було складено 19 адміністративних протоколів, які в подальшому будуть направлені до суду для прийняття рішення згідно з нормами чинного законодавства.

Відділ комунікації поліції Миколаївської області