Сутки Люкс Оболонський проспект 15 01004 Киев (093)3490479 (096)1076856 (050)8283701 https://555.biz.ua Квартиры посуточно, почасово и на ночь!

У Міноборони назвали головні пріоритети у фінансуванні армії до 2022 року

Міністерство оборони при підготовці проекту бюджетної декларації на 2020-2022 роки визначило три головні пріоритети. Про це повідомив на брифінгу заступник Міністра оборони України Олег Шевчук.

За його словами, міністром оборони затверджено орієнтовний план утримання та розвитку Збройних Сил на найближчі роки.

"Перший: забезпечення своєчасного та повного соціального захисту військовослужбовців, комплектування посад професійними військовими та виплата їм гідного грошового забезпечення. Другий: оснащення військ сучасними зразками озброєння і військової техніки, в тому числі на виконання доручення президента України з розробки високоточного ракетного озброєння і розвитку морської складової. Третій: матеріально-технічне забезпечення військ, в першу чергу операції Об'єднаних сил», - сказав Шевчук.

Як повідомляли новини «Сьогодні», раніше президент України розглянув і погодив документи, що встановлюють порядок застосування Збройних сил та інших складових сил оборони. Ці документи визначають стратегічні цілі, завдання, склад Збройних сил, інших складових сил оборони, які залучаються до оборони держави, їх потреба в особовому складі, озброєнні та військовій техніці, матеріально-технічних засобах, фінансових та інших ресурсах, необхідних для виконання завдань. Володимир Зеленський також заявляв, що з 2020 року стандарти НАТО повинні впроваджуватися в ЗСУ.

У свою чергу начальник Генерального штабу Руслан Хомчак називав головну проблему Збройних сил України. Він вказав на "нездорові відносини між військовослужбовцями і заявив про необхідність змінити ставлення до служби на всіх рівнях.

А на фронті тим часом знову ворог зриває перемир'я і веде обстріли позицій української армії. Детальніше дивіться в сюжеті: