Сутки Люкс Оболонський проспект 15 01004 Киев (093)3490479 (096)1076856 (050)8283701 https://555.biz.ua Квартиры посуточно, почасово и на ночь!

У міськраді привітали військовослужбовців з Днем захисника України

Прийом з нагоди Дня захисника України відбувся сьогодні, 11 жовтня, у Харківській міській раді. Секретар Харківської міської ради Олександр Новак привітав військовослужбовців з наступаючим святом. За мужність і героїзм, а також з нагоди Дня захисника України секретар міськради вручив учасникам АТО Почесні грамоти виконавчого комітету міськради та Подяки міського голови.

Усі присутні вшанували пам'ять загиблих та зниклих безвісти учасників бойових дій хвилиною мовчання.

«Ми пишаємося вашим патріотизмом, мужністю і вдячні за те, що дали можливість нам жити в мирному місті, а Україна зберегла свій суверенітет. Безліч наших земляків склали голову за наше місто і спокій в країні, сьогодні їх іменами названі вулиці Харкова. Я хочу вам побажати міцного здоров'я, благополуччя і мирного неба над нашою країною. Щоб якомога швидше закінчилася війна на Донбасі і наші військові тримали зброю виключно на тренувальних полігонах. Я хочу запевнити, що соціальні програми і турбота про вас завжди будуть пріоритетними в роботі міської ради», — зазначив Олександр Новак.

Він також нагадав, що сьогодні в Харкові реалізується ряд соціальних програм для учасників антитерористичної операції на Сході України. Зокрема, за рахунок коштів бюджету міста їм виділяється матеріальну допомогу, а сім'ям учасників АТО надається пільга на оплату комунальних послуг. Також за кошти міського бюджету військовослужбовці проходять санітарно-курортне лікування. Крім того, в місті діє житлова програма, в рамках якої учасникам АТО надається земля для будівництва житла. На сьогоднішній день військовослужбовцям Харкова виділено вже понад 100 земельних ділянок.

З повним списком нагороджених можна ознайомитися тут.