Сутки Люкс Оболонський проспект 15 01004 Киев (093)3490479 (096)1076856 (050)8283701 https://555.biz.ua Квартиры посуточно, почасово и на ночь!

У нардепа рибалки спростували зв'язок з підозрюваним у тероризмі

У нардепа рибалки спростували зв'язок з підозрюваним у тероризмі

Народний депутат від РПЛ Сергій Рибалка і його сім'я не мають відношення до компаній ТОВ "АЙ ПІ ДЖІ ЮКРЕЙН «і корпорації» АЙ ПІ ДЖІ ЮКРЕЙН«, раніше відомої як Снекова корпорація»S.Group". Про це повідомила адвокат нардепа Надія Братцева.

«Твердження, що у народного депутата від РПЛ Сергія Рибалки є сімейний бізнес, що його родині належить ТОВ «АЙ ПІ ДЖІ ЮКРЕЙН», а також належить корпорація «АЙ ПІ ДЖІ ЮКРЕЙН», раніше відома як S. Group, що підозрюваний в тероризмі (Денис Пробачай, - Ред.) керує сімейною компанією депутата Риболовлі, є недостовірними», - зазначила Братцева.

Нагадаємо, раніше ряд ЗМІ повідомив, що в жовтні 2017 рік топ-менеджер ТОВ «Снек Екпорт» Денис Пробачай був заарештований за підозрою у кримінальному злочині за «посягання на територіальну цілісність країни». Незадовго до цього Пробачай очолив ТОВ «АЙ ПІ ДЖІ ЮКРЕЙН». Тоді ж ЗМІ повідомили, що обидві компанії, афільовані з сімейним бізнесом народного депутата від РПЛ Сергія Рибалки.