Сутки Люкс Оболонський проспект 15 01004 Киев (093)3490479 (096)1076856 (050)8283701 https://555.biz.ua Квартиры посуточно, почасово и на ночь!

У NASA показали, як чорна діра розриває і поглинає зірку

Астрономи Національного аерокосмічного агентства США показали, як чорна діра розриває і поглинає зірку. Вчені зробили візуалізацію загадкового космічного об'єкта.

Через екстремальну гравітацію цей об'єкт викривляє світло і зовнішній вигляд всього навколо. Екстраординарну космічну подію вдалося побачити завдяки супутнику NASA, який досліджує екзопланети.

Зірка, яку затягло в дірку, була за 375 мільйонів світлових років від Сонячної системи, а за розмірами була схожа на наше Сонце.

Вчені кажуть, що такі супер-масивні чорні діри є в більшості галактик, зокрема, і в нашому Чумацькому шляху.

Раніше ми повідомляли про те, що космічні телескопи NASA зафіксували потрійну систему з активних галактичних ядер, які готуються до гігантського зіткнення вселенського масштабу. У кожній з трьох галактик знаходиться по понад-масивної чорній дірі.

Крім того, вчені виявили на кометі дивні стрибають камені. Також нещодавно астрономи помітили, як міжзоряний об'єкт попрямував у бік Сонячної системи.