Сутки Люкс Оболонський проспект 15 01004 Киев (093)3490479 (096)1076856 (050)8283701 https://555.biz.ua Квартиры посуточно, почасово и на ночь!

"У пана Кучми настав склероз". У Суркова розкритикували заяву екс-президента щодо особливого статусу Донбасу

Близький до радника президента Росії Владиславу Суркову директор Центру політичної кон'юнктури РФ Олексій Чеснаков у своєму Тelegram-каналі "Чеснаков" назвав Україну неї відповідальним партнером, яка не хоче виконувати угоди 2015 року. Він зазначив, що без масової амністії для бойовиків з "Л / ДНР" миру на Донбасі досягти не вийде.

"Останні заяви офіційного представника України в Мінській Контактної групи Леоніда Кучми про те, що Зеленський не готовий надати особливий статус для окремих районів Донецької та Луганської областей ще один наочний доказ того, що саме Україна не виконує і не збирається виконувати Мінські угоди" - написав Чеснаков.

Директор Центру політичної кон'юнктури РФ сказав, що одночасні запевнення України про необхідність виконання Мінських угод і затвердження і про необхідність "зберегти санкції відносно Росії за невиконання цих угод" - це подвійна гра.

"Мабуть, у пана Кучми настав склероз. Йому краще ще раз прочитати текст Мінського комплексу заходів від 12 лютого 2015 року. Мінські угоди - це не що інше, як угоди про особливий статус Донбасу. У них перераховані параметри, які необхідно виконати Києву для забезпечення цього особливого статусу".

Також Чеснаков зазначив, що Київ, судячи з висловлювань Кучми, не готовий до масової амністії для представників влади "Л/ДНР" і додав, що досвід врегулювання подібних конфліктів по всьому світу говорив, що без масової амністії світу досягти не вийде.

"Недолугі висловлювання Кучми або зроблені по дурості, або українська сторона всім демонструє, що не є відповідальним партнером і не збирається виконувати Мінські угоди".

Раніше "Країна" повідомляла, що Кучма впевнений, що Зеленський не виконуватиме "формулу Штайнмаєра" .

Крім того, ми розповідали, що в Кремлі незадоволені закликом Зеленського продовжити санкції проти РФ .