Сутки Люкс Оболонський проспект 15 01004 Киев (093)3490479 (096)1076856 (050)8283701 https://555.biz.ua Квартиры посуточно, почасово и на ночь!

У Польщі стали відомі результати парламентських виборів: що тепер зміниться для України?

Вчора відбулися парламентські вибори в Польщі. Сенсації не сталося – переконливу перемогу здобула націонал-консервативна партія «Право і справедливість», яка, очевидно, буде самостійно формувати уряд, маючи 239 з 460 депутатів. Явка на виборах найбільша за останні десятиліття – 61,1%. Як передає PRпортал, про це у своєму блозі повідомляє нардеп Ігор Гузь.

Він зазначає, в парламенті буде досить сильна умовна "єврооптимістична" опозиція з "Громадянської платформи" і Блоку лівих. Один з мінусів для України – проходження 5% бар'єру блоку «Конфедерація», який складається з прихильників популіста і прихильника Путіна Януша-Корвіна Мікке і крайньо-правого, і яскраво антиукраїнського «Руху народів».

Нардеп наголошує, результат виборів означає, що Польща і надалі буде стратегічним союзником США, скептиком щодо європейських інституцій у Брюсселі та країною, де влада сповідує консервативну ідею і орієнтується на католицькі підстави. Для України суттєво нічого не зміниться, партія «Право і справедливість» готова боротися проти геополітичної експансії РФ, але, на жаль, занадто рефлексує на Бандеру і УПА.