Сутки Люкс Оболонський проспект 15 01004 Киев (093)3490479 (096)1076856 (050)8283701 https://555.biz.ua Квартиры посуточно, почасово и на ночь!

У Севастополі дитячий майданчик розмістили під високовольтної ЛЕП

Прокуратура Нахімовського району домоглася рішення суду про перенесення дитячого спортивного майданчика, розташованого в охоронній зоні високовольтної лінії електропередач.Про це повідомив старший помічник прокурора міста Севастополя по взаємодії із засобами масової інформації Юрій Писанко.

За позовом прокуратури Нахімовського району М. Севастополя суд зобов'язав ГУП "Керуюча компанія" північ " перенести в безпечне місце дитячий спортивний майданчик.

Прокуратура району перевірила виконання вимог законодавства ГУП «Керуюча компанія «Північ» при розміщенні дитячого спортивного майданчика в районі будинку №33 по вул. Зоря Свободи в с. Поворотному.

Встановлено, що спортивний майданчик підприємством розміщена в охоронній зоні високовольтної лінії електропередач ТОВ «Севастопольенерго» ВЛ-35 кВ, що створює небезпеку для життя і здоров'я населення, в тому числі і дітей.

За результатами перевірки прокуратура району пред'явила в Нахімовський районний суд позовну заяву з вимогою зобов'язати ГУПС «КК «Північ» перенести спортивний майданчик у безпечне місце, яке судом задоволено.