Сутки Люкс Оболонський проспект 15 01004 Киев (093)3490479 (096)1076856 (050)8283701 https://555.biz.ua Квартиры посуточно, почасово и на ночь!

У Севастополі хлопця зіштовхнули в цистерну з мазутом і підпалили

У МНС Севастополя надійшов дзвінок про те, що біля однієї з будівель Інституту ядерної енергії і промисловості горить бочка з мазутом, а в ній людина. Він не може вибратися назовні і нестямно кричитКогда рятувальники прибули на місце, то побачили, що величезна цистерна повністю закопана в землю. Раніше цей резервуар використовували для зберігання солярки, на якій працювала кочегарка. Потреба в опаленні пропала, а ось цистерна із залишками мазути залишилася і перетворилася в пастку для молодого хлопця.

- З триметрової висоти по сходах-палиці спустилися вниз, в бочку, а там дим, витягнутої руки не видно, - згадує Еннан Ізмайлов, помічник начальника варти третьої пожежно-рятувальної частини ФПС по М. Севастополю. – Йдемо, мазуту по коліно, не видно ні зги. І нас здорово тепловізор виручив: включили, зробили пару кроків і на екрані змалювався силует людини. Підбігли, відразу хотіли на потерпілого пристрій для захисту дихання одягнути, але хлопець весь в мазуті, без свідомості. Не стали втрачати час і відразу почали евакуацію. Двоє внизу подавали хлопцеві, а нагорі один приймав.

За 12 хвилин впоралися: 6 хвилин шукали і стільки ж витягали. Коли підліток опинився на вулиці, його вже чекали медики. Вони привели хлопця до тями, а у рятувальників вже питання готове: - Ти один був?

Врятований видавив з себе: — Так.

Але пожежники все-таки ще раз спустилися в бочку з димом раптом ще хтось без свідомості валяється, — пише КП-Крим.

Величезна цистерна з палаючим мазутом — не найприємніше місце для роботи, можна і самі втратити життя.

— Ніколи було думати від страху, — розповідає Ізмайлов. – У нашому статуті чітко прописано – головне врятувати людське життя.

Поки ще невідомо, яким чином в цистерну потрапив підліток. За словами очевидців, хлопчина вирішив помочитися в бочку, став на край, а його хтось зіштовхнув вниз і потім підпал мазуту. Всі подробиці НП належить з'ясувати слідчим.