Сутки Люкс Оболонський проспект 15 01004 Киев (093)3490479 (096)1076856 (050)8283701 https://555.biz.ua Квартиры посуточно, почасово и на ночь!

У Скадовську може з'явитися штаб морської піхоти

У Скадовському районі Херсонщини може з'явиться військовий штаб морської піхоти. Про це заявив голова обласної ради Владислав Мангер при зустрічі з адміралом Військово-морських сил України Ігор Воронченко і генерал-лейтенантом командувачем Морської піхоти України Юрієм Содоль.

Зокрема бесіда відбувалася на території КП "Білі Крила", яке було передано ще в квітні 2019 року для Міноборони України для розташування штабу морської піхоти в Цукурах Скадовського району.

Тепер у розпорядженні морпіхів знаходиться база відпочинку для розміщення контингенту ВМС. Незважаючи на те що територія Скадовська знаходиться "під ризиком", недалеко від анексованого Росією Криму, загроза будь-якого вторгнення морським шляхом нікуди не зникла. Потрібно бути впевненим, що жителі цього району, а також курортники захищені і можуть відчувати себе спокійно.

Зараз повним ходом йде облаштування житлових приміщень для потреб військового штабу. У свою чергу військові запевнили, що триматимуть контроль з мешканцями району та обласною радою. А Міноборони в свою чергу допоможе з додатковим фінансуванням для реконструкції. Всі пропозиції та юридичні питання будуть розглянуті депутатським корпусом.