Сутки Люкс Оболонський проспект 15 01004 Киев (093)3490479 (096)1076856 (050)8283701 https://555.biz.ua Квартиры посуточно, почасово и на ночь!

У США два хлопці були заарештовані за спробу напоїти пивом алігатора

Два жителі американського штату Флорида були заарештовані після того, як зловили невеликого алігатора і спробували пригостити його пивом, повідомляє журнал NewsWeek.

Інцидент стався в містечку Палм-Сіті, розташованому в гирлі річки Сент-Луси. Двоє чоловіків-22-річний Ной Осборн і 27-річний Тімоті Кепке-як вони пізніше зізналися поліції, побачили крокодила на узбіччі дорозі і зловили його голими руками. Потім один з них почав провокувати рептилію, розмахуючи рукою, а коли алігатор роззявив пащу, спробував залити туди пиво. Весь інцидент був відображений на відео.

Крокодилу напій не сподобався, і він став вести себе ще більш агресивно, після чого чоловіки, за їхніми словами, відпустили тварину. Чого саме вони намагалися домогтися своїми діями, пояснити правоохоронцям вони так і не змогли. При цьому запевнили, що самі вони не були сильно п'яні і випили «лише пару пляшок».

Хоча в результаті події ніхто не постраждав, чоловіки були заарештовані і того ж дня випущені під заставу в 5 тис. і 2,5 тис. доларів відповідно. Справа в тому, що спроби зловити алігатора у Флориді караються законом.

«Ніхто не має права навмисно вбивати, калічити, заволодівати або іншим чином ловити алігатора або іншого представника загону крокодилів», — говорить місцеве законодавство.

Як зазначає видання, в більшості випадків саме люди представляють для алігаторів велику небезпеку, а не навпаки. Ці тварини вважають за краще не контактувати з людиною, а випадки їх нападів досить рідкісні.

Раніше новини" Сегодня " писали про мешканку Флориди, яка повідомила, що в її будинок намагається пробратися величезний чотириметровий Алігатор.

Крім цього, ми розповідали, як в Австралії крокодил накинувся на двох чоловіків, що полювали на кабанів.

Дивіться відео: жінка зіткнулася на кухні з гігантським алігатором