Сутки Люкс Оболонський проспект 15 01004 Киев (093)3490479 (096)1076856 (050)8283701 https://555.biz.ua Квартиры посуточно, почасово и на ночь!

У США представлять нову бойову машину сімейства Stryker

Американська компанія General Dynamics, як очікується, представить новий варіант бойової машини сімейства Stryker на з'їзді Асоціації армії США.

Про це повідомляє УНІАН з посиланням на Defence Blog.

Виробник покаже версію машини Stryker C 30-мм гарматою, віддалено керованим озброєнням, безлюдною туреллю і новими інтегрованими системами управління. Поліпшення також торкнулися трансмісії і конструкції корпусу.

Відзначається, що машина створена для європейського театру бойових дій, і заповнює прогалину у військах, який піддає бійців неприйнятного ризику.

Розробка нової модернізації бронемашини Stryker ведеться на замовлення 2-го кавалерійського полку армії США в Європі. Машина повинна отримати нове 30-мм знаряддя, а також більш досконалі системи управління вогнем, зв'язку та навігації. У лютому повідомлялося, що в ході випробування модернізованих версій бронемашин Stryker в Європі американські військові зафіксували кілька епізодів злому їх бортових електронних систем.

Колісні бронемашини Stryker випускаються в США з 2003 року. У стандартній версії техніка озброєний кулеметом калібру 12,7 мм або гранатометами калібру 40 мм. Існує також модифікація з знаряддям калібру 105 мм.

Підписуйтесь на канал «Хвилі» в Telegram, на канал «Хвилі» в Youtube, сторінку «Хвилі» в Facebook