Сутки Люкс Оболонський проспект 15 01004 Киев (093)3490479 (096)1076856 (050)8283701 https://555.biz.ua Квартиры посуточно, почасово и на ночь!

У США припиняється продаж електронних сигарет

Найбільша в світі американська торгова мережа Walmart, припиняє продаж вейпов в США. Причиною тому висока смертність вейперів.

Про це інформує "Reuters".

Згідно з даними, компанія припиняє продажі у зв'язку зі збільшенням інтересу до вейпів у підлітків. Крім того організація зазначила, що однією з причин стали смерті вейперов від хвороби дихальних шляхів, які останнім часом почали прогресувати.

У травні поточного року компанією Walmart було підвищено вік для придбання тютюнової продукції до 21 року. Також анонсували заборону продажів електронних сигарет з фруктовими смаками.

Нещодавно повідомлялося, що від хвороби легенів помер сьомий любитель покурити електронну сигарету. Зростання смертності вейперів почалося в США в серпні поточного року. З того моменту вона прогресивно зростає і в країні вже зафіксовано 380 випадків захворювань з-за куріння вейпов.

Нагадаємо, медики визнали електронні сигарети шкідливими для здоров'я. Довгий час після появи електронних сигарет/вейпов люди вважали, що їх куріння абсолютно нешкідливо, особливо якщо заправляти їх рідиною без нікотину. Однак, американські фахівці в ході досліджень змогли довести зворотне. Центри контролю і захворювань в США заявили, що на території всієї країни у 193 чоловік були зафіксовані небезпечні легеневі захворювання, які утворилися внаслідок куріння електронних сигарет.

Раніше, американські вчені зробили шокуючу заяву про вейпи. Багато курців звичайних сигарет вдаються до паління вейпа, так як широко поширеною є думка про те, що електронні сигарети помогаут кинути палити звичайні тютюнові сигарети і наносять не такої великої шкоди, як звичайні сигарети. Проте, фахівці вже неодноразово підкреслюють: в електронний сигаретах міститься дуже велика кількість шкідливих речовин-ультратонких частинок, свинцю, летючих органічних сполук.

Нагадаємо, курити українцям залишилося недовго. В Україні продовжиться поетапне підвищення цін на тютюнову продукцію в рамках програми боротьби з курінням місцевого населення. Найдієвішим способом в даному випадку вважається зростання цін на сигарети, що урядовці виправдовують прив'язкою до цін на тютюнові вироби в Європі.

Підписуйтесь на наш Twitter

Підписуйтесь на наш Instagram