Сутки Люкс Оболонський проспект 15 01004 Киев (093)3490479 (096)1076856 (050)8283701 https://555.biz.ua Квартиры посуточно, почасово и на ночь!

У столичному "Будинку кіно" відкрили 17 фестиваль православного кіно "Покров"

Олександр АКУЛОВ, генеральний ДИРЕКТОР ФЕСТИВАЛЯУ нас кілька номінацій, документальне, короткометражне, ігрове кіно, вони всі про справжню і щиру людську любов, але підкріпленої вірою в Бога.Цього року фестиваль присвячений родині і проходити під девізом "сім'я - мала церква".

За словами організаторів, майже всі фільми будуть з роздумами на цю соціально важливу тему. Гості фестивалю вважають,тема як ніколи актуальна для українців.

Володимир Моісеєнко, комік-дует "КРОЛИКИ" через всілякі Європейські ці історії, ми так можемо скоро і інститут сім'ї взагалі втратити і перейти до якогось практично общинного влаштую. Інститут сім'ї підтримувати - це дуже важливо, зараз це дуже актуально.

Відкриття відбулося в Будинку кіно за участю народних артистів, співаючих сімей священиків і депутатів. Після концерту на честь початку фестивалю, гостей чекав показ першого фільму "Варава".

НЕСТОР ШУФРИЧ, Народний ДЕПУТАТ Українилюди об'єдналися, люди прийшли підтримати православне кіно. Це фільми про кохання, фільми про віру.

Фестиваль триватиме до 10 жовтня, показ робіт починається щодня в 11 і закінчується близько 21. І лише 10 жовтня останній фільм покажуть о 16 годині. Вхід на всі фільми безкоштовний. Гості радіють, що фестиваль дає можливість подивитися фільми "оптом".

ПОЛІНА КОСТЕНКО, ГІСТЬ ФЕСТИВАЛЯНекоторые бувають недоступні нам в інтернеті або ми можемо подивитися їх вперше, тому чудово, що у нас є така можливість, тут побувати і побачити першими.

Гості стверджують, тільки православне кіно показує доброту і чесність,яких зараз дуже не вистачає всьому світу.