Сутки Люкс Оболонський проспект 15 01004 Киев (093)3490479 (096)1076856 (050)8283701 https://555.biz.ua Квартиры посуточно, почасово и на ночь!

У Стрілецькому хочуть запустити аеродром і канатну дорогу

У Стрілецькому розповіли, коли запрацює аеродром, а коли – канатна дорога

Влада стрілецького Генічеського району Херсонщини не відмовляється від планів запустити аеродром. Голова сільради Олександр Пономарьов розраховує, що це вдасться зробити навесні 2020 р.

Для цього сільрада створив нове КП «Стрілкове», яке оформляє дозвільну документацію на відкриття злітно-посадкової смуги, розрахованої на прийом літаків місткістю від 2 до 20 пасажирів.

Директор КП «Херсонські авіалінії» Віталій Кучерук вважає ці плани здійсненними:

"Я переконаний, що після стрілецького потім подібне захочуть відкрити у себе й інші міста-Скадовськ, Каховка, Лазурне. Але оскільки наш Херсонський аеропорт займається розвитком міжнародних і внутрішньоукраїнських рейсів, на місцях цим повинні займатися громади.

Якщо вони захочуть-це цілком реально буде зробити. Але без фінансування з місцевих бюджетів не обійтися».

Також Пономарьов планує залучити інвесторів для проекту багатофункціонального громадського центру, під який сільрада готовий надати 3,5 га, включаючи ділянку на узбережжі. Обов'язковою вимогою називає будівництво висотної оглядового майданчика і підвісної канатної дороги, яка з'єднала центр села з пляжем.

Не відмовився він і від ідеї будівництва тролейбусної лінії між Генічеському і Стрєлковим:

«Спочатку ми хочемо зробити дорогу. Як відомо, Стрілецька нещодавно залишалося єдиним селом в Україні, яке не мало взагалі асфальтового покриття.

Нарешті, завдяки фінансуванню з державного бюджету у нас з'явилося 5,3 км нової дороги по вулиці Центральній. На неї було витрачено 42 млн. грн., включаючи співфінансування з сільського бюджету в 700 тис. грн.

Зараз ми розробили програму розвитку дорожньої інфраструктури, залучаємо підприємство «Чорноморнафтогаз», місцеві пансіонати і через 2-3 роки плануємо мати вже 14 км асфальтного покриття на всіх основних дорогах, зокрема, до газового родовища».

Новий день