Сутки Люкс Оболонський проспект 15 01004 Киев (093)3490479 (096)1076856 (050)8283701 https://555.biz.ua Квартиры посуточно, почасово и на ночь!

У Сумах пройде антимусорний марш

350 кілограмів - саме стільки сміття виробляє за рік середньостатистичний українець. Чи замислювалися ви, де він виявляється і скільки шкоди приносить людям і довкіллю? Кожен з нас несе відповідальність за свій екологічний слід, тому зменшувати кількість сміття - обов'язок кожного. 28 вересня в Сумах пройде екологічний захід F * ck da trash, покликаний привернути увагу городян до проблем забруднення, а також закликати міську владу робити більш активні дії для чищення міста.

Під час акції ініціативна група хоче в першу чергу дати сумчанам більш повні знання про цю проблему. Тому на місці зустрічі, в сквері щастя (біля Макдональдса), будуть розташовані інформаційні стенди і будуть проводитися короткі виступи.

Під час маршу, який розпочнеться о 12.00, його учасники роздаватимуть перехожим карти пунктів прийому вторсировини на переробку (макулатури, пластикових кришечок, скляних пляшок, батарейок).

Учасникам акції буде запропоновано прибрати дві локації: територію під мостом на Вул. Харківській та під мостом на пр. Шевченка.

Завершальним етапом заходу стане перегляд фільму на екологічну тематику, який відбудеться о 16:30 в Агенції промоції «Суми» (вул. Соборна, 27).

Приєднуйтесь!