Сутки Люкс Оболонський проспект 15 01004 Киев (093)3490479 (096)1076856 (050)8283701 https://555.biz.ua Квартиры посуточно, почасово и на ночь!

У Waymo запускають справжнє роботаксі

У роботакси Waymo в штаті Арізона скоро не буде навіть страхують водіїв — тільки пасажири.

Лист, надісланий від підрозділу Alphabet всім користувачам програми за викликом безпілотного таксі в передмісті Фінікса, штат Арізона, було названо так: «Повністю автономні автомобілі Waymo вже в шляху». Очевидно, керівництво компанії вирішило попередити клієнтів про те, що на їх виклик може приїхати таксі без водія, повідомляє TechCrunch.

Досі і під час випробувань роботи безпілотного транспорту, і вже після комерційного запуску сервісу таксі за кермом мікроавтобусів Chrysler Pacifica, що курсували в передмісті столиці Арізони, завжди сиділи контролюючі автопілот водії. Але незабаром необхідність в них зникне.

Якщо клієнту дістанеться повністю безпілотна машина, він побачить оповіщення в додатку Waymo, йдеться в листі.

«Ви зможете насолоджуватися поїздкою в повній самоті. Як завжди, якщо вам потрібна допомога під час поїздки, ви можете зв'язатися зі службою підтримки, натиснувши на кнопку в додатку», — сказано далі.

Waymo почала тестувати технологію автономного руху в 2009, тоді ще в якості проекту компанії Google, і з тих пір нарощувала оберти. Компанія неухильно розвивала свою технологію, відкрила дослідницький центр в Чандлері, Арізона і почала тестувати безпілотники на загальних дорогах. Перші пасажири воспользвоались послугами їх автономних таксі в 2017. У грудні компанія запустила Waymo One — комерційний сервіс роботакси.

Джерело: hightech.plus

Підписуйтесь на канал «Хвилі» в Telegram, на канал «Хвилі» в Youtube, сторінку «Хвилі» в Facebook