Сутки Люкс Оболонський проспект 15 01004 Киев (093)3490479 (096)1076856 (050)8283701 https://555.biz.ua Квартиры посуточно, почасово и на ночь!

У Зеленського пояснили, чому дають інтерв'ю росЗМІ

Новообраний депутат і радник команди президента Володимира Зеленського з політичних питань Микита Потураєв не вважає, що інтерв'ю, яке глава партії Дмитро Разумков дав російському Комерсанту шкодить іміджу Слуги народу. Про це він сказав в інтерв'ю Детектор медіа.

"Ні, не вважаю. Я сам спілкувався з Володимиром Соловйовим (журналіст "Комерсанта", - ред.). Він народився в Одесі, виріс в Кишиневі, тільки потім переїхав працювати до Москви. Ми повинні спілкуватися з тими виданнями, де можна просунути не спотворену українську точку зору. І правду про те, що відбувається в Україні", - зазначив Потураєв.

Відповідаючи на питання, дав би Разумков інтерв'ю російській пропагандистці Ольги Скабеевой, Потураєв сказав: "це треба у нього запитати. Я б йому не радив цього робити. Я, до речі, відмовляюся... Ноги моєї не буде там ні в якому разі. Багато разів давав коментарі, включався в ефіри каналу Дощ. Думаю, Комерсант теж не буде перекручувати".

Потураєв визнав, що в Росії майже не залишилося професійних ЗМІ.

"Звичайно, в Росії майже не залишилося медіа, які можна вважати професійними: Нова газета, Дощ, з певними питаннями Комерсант і Ехо Москви, але точно не федеральні канали", - пояснив він.

5 серпня Разумков в інтерв'ю російському " Комерсанту заявив, що поки що повернути світ в Донбас одним тільки прийняттям законів не вийде.