Сутки Люкс Оболонський проспект 15 01004 Киев (093)3490479 (096)1076856 (050)8283701 https://555.biz.ua Квартиры посуточно, почасово и на ночь!

Українці потролили Зеленського петицією про путч і концерт Rammstein

Українці продовжують жартувати на тему "порохоботского путчу", який, як стало відомо з листування депутата від "Слуги народу" Лізи Богуцької з якоюсь Оленою, нібито планує п'ятий президент у грудні.

Так, на сайті президента України навіть з'явилася кумедна петиція авторства Олександра Ткачука. Вона була створена 5 вересня і вже набрала більше тисячі голосів.

Автор петиції просить в Зеленського перенести " зимовий путч "з грудня на жовтень"заради економії вихідних матеріалів і ресурсів".

Продюсером призначити Дмитра Яроша, у якого "конкурси цікаві", йому також потрібно виділити кошти з держбюджету для продюсерської діяльності під час народного опору".

Для музичного супроводу пропонується запросити групи «Rammstein», «Брутто», «ТІК», а також Олю Полякову з піснею «Королева ночі».

“А також вимагаємо підняти прожитковий мінімум до рівня зарплат депутатів Верховної зради, підняти зарплату вчителям до рівня європейських, знизити комуналку, повернути Україні Крим і Донбас», — пишуть автори петиції.

Підписуйтесь на канал «Хвилі» в Telegram, на канал «Хвилі» в Youtube, сторінку «Хвилі» в Facebook