Сутки Люкс Оболонський проспект 15 01004 Киев (093)3490479 (096)1076856 (050)8283701 https://555.biz.ua Квартиры посуточно, почасово и на ночь!

Уряд Канади подарував клен «Промприладу.Реновація»

Уряд Канади подарував франківському проєкту «Промприлад.Реновація» клен, як символ дружби між країнами, пише galka.if.ua.

Уряд Канади вже тривалий час є партнером проєктів, реалізованих платформою “Тепле Місто” в Івано-Франківську.  Посол відвідував «Промприлад» ще на ранніх стадіях створення пілотного поверху. А нещодавно пан Ващук був почесним гостем на презентації проєкту в Києві. Так було прийнято рішення подарувати клен від посла і народу Канади, як символ дружби, між країнами, з містом, регіоном, і конкретним проєктом – “Промприлад.Реновація”, інформує «Галка».

Надзвичайний і Повноважний Посол Канади в Україні Роман Ващук, розповів, що для них важлива дана співпраця, адже багато заводів стоять без справи, а у Франківську його перетворили на важливий для міста проєкт.

«У Торонто фабрика, на якій виробляли цукерки, стала частково місцем для розвитку бізнесу, але там і надалі виготовляють продукцію», – каже Посол.

Він додає, що не можна переносити приклади з інших держав, потрібно творити щось унікальне українське. Віщук розповів, чому саме клен подарували «Промприладу».

«Кленовий листок – символ Канади. Ми ним дуже пишаємося. Також з нього роблять клиновий сироп, яким поливають наші всім відомі панкейки. Тож це символічно і смачно (ред. сміється)», – розповів Ващук.

Генеральний директор проєкту Юрій Филюк додає, що зустріч відображає багаторічну співпрацю «Промприладу» і Канади. «Для нас важливі такі знаки. Люди зміняться, а клен, як пам`ять про дружбу, залишиться», – говорить Филюк.

Зараз «Промприлад. Реновація» закінчує фінальну стадію реконструкційних робіт. Вже «перетворено» шість тисяч квадратних метрів заводу. Голова Івано-Франківської ОДА Денис Шмигаль говорить, що даний проєкт єднає різні верстви бізнесу, він дає приміщення для розвитку.

«Тут ми бачемо перетворення великого підприємства у те, що допомагає розвивати малий і середній бізнес. Це один із кращих «кейсів» в Україні», – говорить Шмигаль.

За словами голови ОДА, особливість даного проєкту у мульти-фінансуванні, тобто не один підприємниць вклався у перетворення заводу, а декілька. Після урочистостей відбулася закрита зустрічь представників бізнес-спільноти “Теплого Міста” та інвесторів проєкту.