Сутки Люкс Оболонський проспект 15 01004 Киев (093)3490479 (096)1076856 (050)8283701 https://555.biz.ua Квартиры посуточно, почасово и на ночь!

УЗЕ в Дніпропетровській області повідомило про ліквідацію конвертцентру з щоденним обігом в 10 мільйонів гривень

Співробітники Управління захисту економіки в Дніпропетровській області спільно зі слідчими управління з розслідування особливо важливих кримінальних проваджень ГСУ Національної поліції під процесуальним керівництвом Генеральної прокуратури викрили та припинили злочинну діяльність групи з 14 осіб, які організували схему заволодіння державними коштами та ухилення від сплати податків.

Як вдалося встановити, ряд металургійних комбінатів перераховував безготівкові кошти на адресу компаній в якості оплати за металобрухт. Надалі фігуранти справи, користуючись послугами» конвертаційного " центру, здійснювали переведення в готівку коштів через мережу підприємств з ознаками фіктивності. Фінансові операції з бухгалтерського та податкового обліку компаніями не оформлялися, що дозволяло уникати сплати податку на прибуток і військового збору.

З металобрухту, який нібито був поставлений на металургійні комбінати, виготовлялася різноманітна сталева продукція, яка частково експортувалася, а податок на додану вартість відшкодовуються з бюджету. За попередніми підрахунками, збитки держави становлять 46 мільйонів гривень.

У середу, 24 липня, було проведено ряд обшуків і затримань кур'єрів, що перевозили готівкові кошти, організованої злочинної групи в Києві та Дніпрі. Правоохоронці вилучили 6 400 000 гривень готівкою. Також в ході обшуків вилучили чекові книжки з відтисками печаток підприємств з ознаками фіктивності та підписами директорів та іншу бухгалтерську документацію.

На відповідальне зберігання передали 550 тонн металобрухту щоб уникнути його подальшого розкрадання.

Кримінальна справа розслідується за ч. 5 і ч. 3 ст. 191 (Привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем) ч. 3 ст. 212 (Ухилення від сплати податків, зборів, інших обов'язкових платежів), ч. 1 ст. 358 (Підробка документів, печаток, штампів та бланків, їх збут, використання підроблених документів) Кримінального кодексу України.