Сутки Люкс Оболонський проспект 15 01004 Киев (093)3490479 (096)1076856 (050)8283701 https://555.biz.ua Квартиры посуточно, почасово и на ночь!

В Арцизьких храмах з ранку дзвонять дзвони-відзначають велике православне свято

Сьогодні, 6 червня віруючі арцизяни відзначають велике православне свято-Вознесіння Господнє. В храмах міста в цей день проходять урочисті служби з ритуалами причастя, дзвонять дзвони.

Вознесіння Господнє відноситься до 12 дванадесятих свят і відзначається через 40 днів після Великодня. Це пов'язано з тим, що протягом 40 днів після Свого воскресіння Христос був учням, розмовляв з ними і намагався зміцнити віру в свою появу серед живих людей. На сороковий день Христос привів апостолів на Оливну гору і вознісся на небо.

Вважається, що в цей день не можна лаятися, підвищувати голос, сперечатися і з'ясовувати стосунки. Дозвіл конфліктів краще відкласти, а це свято провести тихо в сімейному колі.

Крім того, 6 червня не рекомендується забиратися і виконувати іншу важку роботу. У святковий день краще відпочити і провести час зі своїми близькими.

Не можна на Вознесіння Господнє віддаватися печалі і затьмарювати світле свято сумними думками. Цей день потрібно провести в гарному настрої і постаратися відігнати всі негаразди в сторону.