Сутки Люкс Оболонський проспект 15 01004 Киев (093)3490479 (096)1076856 (050)8283701 https://555.biz.ua Квартиры посуточно, почасово и на ночь!

В Болградському районі призначили головлікаря «первинки»

У вівторок, 28 травня, відбулося чергове засідання 28-ї сесії Болградського районної ради, в ході якої був призначений головний лікар КНП «Бєлгородської районний центр первинної медико-санітарної допомоги». Про це повідомляє «Бессарабіяinform» з посиланням на інформацію Болградської РДА.

Депутати призначили головлікарем "первинки" Ігоря Великсаря. Рішення депутатського корпусу спиралося на результати конкурсу, який проводила Болградська райдержадміністрація.

Відзначимо, що Ігор Веліксар, який досі був в. о. головлікаря центру, був єдиним учасником конкурсу. Комісія навіть продовжила термін прийняття документів, проте інших претендентів на посаду так і не знайшлося. Заслухавши його конкурсну пропозицію, комісія одноголосно проголосувала за призначення його на посаду.

Всього на порядок денний сесії було винесено 26 питань. Серед іншого був затверджений проект рішення про створення Болградського інклюзивно-ресурсного центру. Як стало відомо, Центр буде розміщений у двох приміщеннях Болградського НВК. Його діяльність буде спрямована на навчання дітей з особливими фізичними потребами, яких в районі проживає близько трьохсот.