Сутки Люкс Оболонський проспект 15 01004 Киев (093)3490479 (096)1076856 (050)8283701 https://555.biz.ua Квартиры посуточно, почасово и на ночь!

В черзі 10 годин: Житель Донецька розповів, як перетинав КПП «Оленівка»

Житель Донецька, який публікується в соцмережах під ніком «Jujik», розповів, як за один день вирішив з'їздити в підконтрольний Україні селище Волноваха і повернутися назад.

Чоловік здійснював поїздку вчора, 10 жовтня, через «республіканський» контрольно-пропускний пункт «Оленівка», який знаходиться на одному дорожньому коридорі з українським КПАА «Новотроїцьке».

Він вирішив виїхати з Донецька раніше, щоб на КПП «Оленівка» бути одним з перших в загальній черзі. У зв'язку з цим йому довелося виїхати в комендантську годину, яка в " ДНР " з жовтня по травень триває з 23: 00 до 05: 00.

"Виїхав, значить, я з центру Донецька о 4: 30 ранку, і понесла мене удача на крилах, минаючи патрулі. І ось було б воно щастя, як На виїзді з Донецька (на Широкому) на посту черга о 4: 40 (!!!) близько 30 авто. Ну думаю, все з Широкого машини, швидко проїдемо. Не тут-то було. З лівого боку військові стоять зі співробітниками транспортної поліції, з правого боку-Гаієць світить гуму, перевіряє. Все це дійство розтягнулося аж на 35 хвилин», – розповів Jujik.

Донеччанин уточнив, що «даішники» перевіряють на шинах наявність протектора, «якщо гума Лиса – штраф». Також можуть перевірити, чи горять габаритні вогні, якщо ні-теж штраф.

На контрольно-пропускний пункт «ДНР» в Еленовку він приїхав в 5:20. «Встав в [автомобільну] чергу між другим і першим туалетом, але значно далі магазину. Думаю, піду бариг пошукаю, може, хто чергу продасть))). Не полінувався, дійшов аж до поста і порахував машинки і офігел (106 загальної черги і 24 – пільги)», – продовжує донеччанин.

Чоловік не знайшов, хто б з автомобілістів міг продати свою чергу, тому залишився в основній черзі. Просувалися повільно. І з КПП "Оленівка" він виїхав тільки о 15: 10. Тобто в черзі на «республіканський» пункт пропуску він простояв майже 10 годин (!). «Думаю, відразу собі – як їхати назад і де шукати нічліг», – думав Jujik, рухаючись у напрямку до українського КПВВ.

«Приїжджаю на український блокпост, а там ні душі! І вся перевірка з оглядом зайняв ажж 2,5 хвилини. Єдина, що я їхав "порожній" і не полінувався підійти до прикордонного віконця самостійно. І ось воно диво-о 15: 30 я виїхав з українського блокпоста", - пише чоловік.

Він доїхав за 15 хвилин до Волновахи, відвідав нотаріуса, «забрав за 5 хвилин довіреність, купив води і сигарет – полетів назад».

«І знову двадцять п'ять. Український блокпост пролітаю протягом, І о 16: 30 приземляюся перед Докучаєвським постом. Десь 45-й по черзі. Думаю – напевно, зустрічну пускають. Аха-ха! Це виявилася черга до ["республіканського"] блокпоста. Єдине потішила думка про те, що в сірій зоні не залишать ночувати. У підсумку, в кругову стояло з урахуванням льготки машин 250, протяжки по черзі – середні», – описує він свій шлях назад у «ДНР».

Але цього разу таку велику чергу «прикордонники ДНР» обслужили за 2-2,5 години. «Все-таки можуть, коли захочуть, експлуатувати пост по повній програмі», – підкреслив Jujik.

У Донецьк він в'їхав о 20: 15.