Сутки Люкс Оболонський проспект 15 01004 Киев (093)3490479 (096)1076856 (050)8283701 https://555.biz.ua Квартиры посуточно, почасово и на ночь!

В ГУР пояснили, які бойовики ввели обмеження в Донбасі

У тимчасово окупованому Донбасі бойовики ввели додаткові обмеження на переміщення цивільних осіб і автотранспорту. Про це повідомляє Головне управління розвідки Міноборони.

За даними української розвідки, співробітники так званих правоохоронних органів часто затримують осіб, які не мають псевдопаспорта терористичних організацій ЛНР/ДНР за підозрою у "нелояльності" до окупаційного режиму.

В ГУР підкреслили, що місцевому населенню подається неправдива і спотворена інформація про ЗСУ, щоб таким чином нав'язати суспільству переконання про наміри України нібито "силовим шляхом вирішити конфлікт в Донбасі", і посилити антиукраїнські настрої серед жителів.

5 липня повідомлялося, що серед бойовиків зростає кількість осіб, які мають намір після отримання російських паспортів достроково звільнитися з контрактної служби і виїхати для працевлаштування за межі ОРДЛО.