Сутки Люкс Оболонський проспект 15 01004 Киев (093)3490479 (096)1076856 (050)8283701 https://555.biz.ua Квартиры посуточно, почасово и на ночь!

В ЄС нагадали Зеленському і Трампу про підтримку України

Єврокомісія вперше після публікації стенограми липневих переговорів Дональда Трампа і Володимира Зеленського відреагувала на критику американського лідера в недостатньої підтримки України з боку країн ЄС.

За словами представника Єврокомісії Карлоса Мартін Руїз де Гордехуела, підтримка України з боку Євросоюзу є безпрецедентною. В ЄК підкреслюють, що для них важливо сказати, що за останні п'ять років Україні була надана безпрецедентна за обсягами допомога, яка стала найбільшою в історії організації.

Євросоюз, як головний партнер України та її демократичного вектору розвитку, визнає ті виклики, з якими довелося зіткнутися Україні, ті зусилля в реформах, які Україна проводить з часів Революції гідності. На розвиток України і проведення реформ Євросоюз виділив понад 15 млрд євро в різних видах: від грантів до позик з реалізації програм.

Представник Єврокомісії підкреслює, що Україна зуміла виконати більшість обіцяних реформ. Крім цього, Євросоюз підтримує Україну і на рівні питань безпеки шляхом поєднання тиску на Росію дипломатичними, економічними заходами і налагоджуємо з нею діалогу.

У Порошенка розкритикували Зеленського за розмову з Трампом

Нагадаємо, цілий ряд німецьких ЗМІ в четвер розкритикували слова Дональда Трампа про недостатню допомогу Україні.

У липневому розмові Трамп критикував Німеччину, заявляючи, що вона нічого не робить для України, а Володимир Зеленський з ним погоджувався. Зеленський також критикував Париж і Берлін за недостатні санкції щодо Росії.

Нагадаємо, на запрошення Володимира Зеленського Дональд Трамп пообіцяв постаратися відвідати Україну.