Сутки Люкс Оболонський проспект 15 01004 Киев (093)3490479 (096)1076856 (050)8283701 https://555.biz.ua Квартиры посуточно, почасово и на ночь!

В Instagram більше не можна шпигувати за друзями

У соціальній мережі Instagram відбулися зміни. У вкладці «Активність» більше не буде розділі «Підписки».

Про це повідомляє інформаційний портал iPhones.ru.

Користувачі Instagram більше не зможуть відстежувати активність друзів, на яких підписані. У розділі підписок показувалися лайки, коментарі та інші дії облікового запису.

З тих пір, як в 2011 році з черговим оновленням популярною соцсети з'явилася вкладка «Підписки», рішення Instagram піддавалося критиці. Багато користувачів не знають, що іншим видно всі їх дії від лайка на коментар в розіграші до підписок на інші акаунти.

Тепер у розділі «Активність» є тільки дії, які стосуються тільки персонального аккаунта в Instagram: лайки, коментарі, підписки, позначки і згадки.

Зміна вже торкнулися багатьох пристроїв. Оновлення буде поширюватися поступово.

Нагадуємо, що Ірак блокує доступ в інтернет на тлі масових протестів.

У зв'язку з антиурядовими протестами обмежений доступ до соціальних мереж. Влада заблокувала найпопулярніші соцмережі Facebook, Twitter, Instagram, WhatsApp, а також інші месенджери.

Раніше, 1 жовтня в Багдаді народ вийшов на масові протести. Демонстранти виступають проти корупції, безробіття і поганої роботи комунальних послуг, зокрема відключення електроенергії і брак води.

Служби безпеки відкрили вогонь по демонстрантах, коли ті намагалися пройти до «зеленої зони», де розташовуються будівлі урядових установ. Не обійшлося без жертв: за інформацією ЗМІ загинули від двох до десяти осіб, а також сотні людей отримали травми.

Підписуйтесь на канал «Хвилі» в Telegram, на канал «Хвилі» в Youtube, сторінку «Хвилі» в Facebook