Сутки Люкс Оболонський проспект 15 01004 Киев (093)3490479 (096)1076856 (050)8283701 https://555.biz.ua Квартиры посуточно, почасово и на ночь!

В Івано-Франківську під час пологів померла жінка: чоловік звинуватив лікарів

В Івано-Франківському міському клінічному перинатальному центрі під час пологів померла 27-річна породілля.

Про це повідомляє місцеве видання "Галицький кореспондент" з посиланням на власні джерела.

Журналісти зв'язалися з директором комунального некомерційного підприємства "Івано-Франківський міський клінічний перинатальний центр" Сергій Стефанко, проте він сказав, що не володіє інформацією.

"Нічого вам не можу сказати. Якщо буде інформація-скажімо пізніше", - відповів чоловік.

Працівники медзакладу коментарів не дали: головний лікар був відсутній на робочому місці, а його заступники перебували на нараді.

Як розповіли в прес-служба ГУНП в Івано-Франківській області, чоловік загиблої звернувся до правоохоронців, звинувативши лікарів перинатального центру у некомпетентності. Поліція розпочала кримінальне провадження за статтею 140 ч. 1 ККУ.

"Наталя, як багато я хочу тобі сказати, але мені не вистачить слів, щоб описати свій біль і тугу за тобою. Ти була сенсом мого життя, який обірвався раптово. Подарувала мені сина, а сама відійшла до Бога. Я зроблю все для нашого сина, тільки ніколи не зможу одного – замінити йому тебе. Ти була б найкращою мамою в світі для свого малюка, але Бог вирішив по-іншому. Люблю тебе сильно-сильно, вічно твій Любчик", – написав він.

Раніше, на Закарпатті у суді довели провину лікаря, через непрофесійні дії якого у липні 2017 року у місті Хуст померла породілля. Медик відбуватиме реальне покарання.